Oferta

Biuro rachunkowe Vector w Kielcach oferuje pełen wachlarz usług związanych z księgowością indywidualną jak i dla firm. Zakres usług podzielony jest na trzy obszary: prowadzenie ewidencji dla celów podatkowych, pełną księgowość, obsługę kadrowo-płacową.

W każdym z tych trzech obszarów klienci korzystający z naszych usług zostaną kompleksowo przeanalizowani aby ułatwić sprostanie ich oczekiwaniom, wszystkie nasze działania pozwolą odciążyć osoby indywidualne i firmy w aspekcie związanym z rachunkami i księgowością.

Na rynku istnieje wiele firm księgowych, lecz nasze podejście do klienta i kompleksowa obsługa zarówno klientów indywidualnych jak i dużych firm stawia firmę Vector z Kielc na bardzo wysokiej pozycji w stosunku ceny do jakości.

Dzięki naszym usługom właściciele firm z wszelkich branży będą mogli skupić się na rozwoju swoich działalności, a nie martwic się księgowością o to zadbamy my.

Doradztwo podatkowe

Firma Vector oferuje profesjonalne doradztwo podatkowe oraz kompleksową obsługę księgową Państw firmy.

Nasza oferta obejmuje wszystkie aspekty działalności gospodarczej. Świadczymy usługi w zakresie rozliczeń księgowych, spraw kadrowo-płacowych oraz doradztwa podatkowego dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Nasza firma ma na celu upewnienie się, że działania podejmowane przez Państwa firmę są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami. Doradztwo podatkowe, jak i inne przez nas świadczone usługi , są prowadzone nie tylko stacjonarnie w naszej siedzibie w Kielcach, ale i przez Internet w formie internetowego biura rachunkowego.

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi, nasi doradcy regularnie biorą udział w szkoleniach podatkowych i konferencjach na terenie całego kraju. Dzięki temu i wielu innym czynnikom, znajdujemy się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się spółek doradztwa podatkowego w Polsce.

Księgowość

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianą księgowością, począwszy od osób indywidualnych, skończywszy na firmach różnej wielkości i z różnych branży.

Oferujemy nie tylko jednorazowe usługi księgowe, ale również stałą pieczę nad księgowością naszych klientów. Zapewniamy naszym klientom monitorowanie oraz prowadzenie ich ewidencji rozrachunków, a także sporządzanie sprawozdań statystycznych oraz innych sprawozdań dla wszelkich instytucji finansowych.

Nasi pracownicy, dzięki swoim kwalifikacjom reprezentują naszych klientów- podatników przed wszystkimi organami administracji państwowej i samorządowej, tym samym zwalniając ich z konieczności czekania w długich kolejkach. W naszej ofercie znajduje się również sporządzanie informacji i sprawozdań finansowych na różne okresy w roku, jak np. kwartalny, czy roczny, które dają naszym klientom pełen obraz księgowości w ich firmach lub gospodarstwach domowych.
 


Cennik: ryczałt od 90,00 zł, KPiR + Vat od 130 zł., obsługa kadrowa od 20 zł. /osobę, księgi handlowe od 500 zł.

Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Ostateczny koszt usługi jest negocjowany i ustalany podczas podpisania umowy.
Poniższe stawki nie zawierają podatku VAT.

  • Księgowość pełna i uproszczona
  • Sprawozdania finansowe
  • Kadry
  • Płace
  • Podatki
  • ZUS
  • Doradztwo finansowe
  • Kontroling płatności
  • Dotacje unijne
 
Biuro Rachunkowe "Vector"
ul. Hoża 12,
25-612 Kielce
NIP: 959-001-08-36
REGON: 29876440
Świdectwo Kwalifikacyjne Min. Fin. Nr 20866/01